LIFEMEL-LOGO

הטכנולוגיה פורצת הדרך היחידה בעולם, שפותחה מתמציות צמחים ודבורים והוכחה בשני ניסויים קליניים כמסייעת לתופעות הלוואי והסיבוכים של טיפולי הכימותרפיה

Life Mel

צוף גלובוס מחזיקה בכל התקנים המחמירים לתוספי תזונה, של מכון התקנים הישראלי ושל משרד הבריאות הישראלי .

מומחים ומחקרים מדברים על לייפמל

למה LIFEMEL ?

שילוב של צמחים וידע עתיק.
כשצמחי מאכל, דבורים וידע עתיק נפגשים

הסוד של לייפמל מסתתר בשילוב בן 16 צמחי מאכל המרכיבים את המיצוי הייחודי שממנו ניזונות הדבורים המייצרות את לייפמל.

מסיבה שעדיין אינה ידועה לנו במלואה, הקסם קורה על ידי שימוש בדבורים כדי להעצים את התכונות הרפואיות של הצמחים.

בין צמחי המאכל ניתן למצוא: ציפורן חתול פרואנית (אונקריה), אכינצאה, קלנדולה וג’ינסנג סיבירי שהוכחו כמסייעים ומקלים על תחושת חולשה של המערכת החיסונית.

מטופלים מספרים

במידה ואינך מרוצה מכל סיבה שהיא מהמוצר שרכשת (מארז שלישית LIFEMEL)
ניתן להחזירו בהתאם למדיניות החזרת מוצרים וקבלת החדר כספי מלא.

*ברכישת מארז שלישית LIFEMEL ובהתאם לתקנות החזרים המפורטות בתקנון האתר.

לקוחות כותבים

"השימוש בלייפמל בחולים עם סיכון גבוה לפתח נויטרופניה בעקבות טיפול כימותרפי, מפחית את הסיכון לפאן-ציטופניה ומפחית את צורך השימוש בפקטורי גידול מושבות.
חסר תופעות לוואי ופשוט לצריכה"

מתוך הניסוי הקליני שלב 1

לעיון בניסויים הקליניים לחצו כאן:

במידה ואינך מרוצה מכל סיבה שהיא מהמוצר שרכשת (מארז שלישית LIFEMEL)
ניתן להחזירו בהתאם למדיניות החזרת מוצרים וקבלת החדר כספי מלא.

*ברכישת מארז שלישית LIFEMEL ובהתאם לתקנות החזרים המפורטות בתקנון האתר.

איך זה עובד?

הטכנולוגיה היחידה בעולם שמחברת בין תמצית צמחים ייחודית לפעילות טבעית של דבורים ומייצרת תוסף שהוכח כמסייע למטופלי כימותרפיה

בזמן שאין פריחה והדבורים בקושי מייצרות דבש, הדבורים ניזונות מהמיצוי הייחודי של צמחי המאכל שתכונותיהם הרפואיות הוכחו כמועילות בטיפול בשלל מחלות, לאחר הזנת הדבורים במשך כמה חודשים , המיצוי עובר תהליך עיכול טבעי בקיבת הדבש של הדבורה.

רב הנסתר על הגלוי בכל הנוגע לתהליכים שעוברים על מיצוי הצמחים בקיבתה של הדבורה, אך ברור לכל כי יש לכך השפעה חיובית. כל התהליכים הללו מייצרים את לייפמל כמוצר טבעי שהוכח ב2 ניסויים קליניים כעוזר בהפחתת תופעות הלוואי למטופלי כימותרפיה.

הסוד של לייפמל מסתתר ב 16 צמחי מאכל המרכיבים את המיצוי הייחודי שממנו ניזונות הדבורים

מרגישים שיש לכם שאלות נוספות?

הכנו לכם ראיון עם ד"ר ספונג'יני וד"ר רונדונוטי מבית החולים האוניברסיטאי מג'ורה דלה קאריטה  Maggiore della Carita בנובארה, איטליה, על הניסוי הקליני שפורסם לאחרונה בכתב העת לרפואה מסורתית ומשלימה Journal of Traditional and Complementary Medicine על לייפמל של צוף גלובוס.

הסרטון מתאר את תמצית הניסוי הקליני ואת מסקנותיו.

לכל שאלה נוספת אנחנו כאן עבורכם בטלפון או בוואטסאפ

צוף גלובוס היא חברה הממוקמת בקריית שמונה והמפתחת, מייצרת ומשווקת תוספי תזונה ייחודיים שהם גם מוצרי כוורת, למעלה מ 20 שנים.

יש לחברה מגוון אישורים לעסוק בפיתוח, ייצור ושיווק תוספי תזונה:
רישיון יצרן, GMP – ייצור בתנאים נאותים של משרד הבריאות, תקן ISO
מאושר ע"י מכון התקנים הישראלי ו HACCAP – מאושר ע"י מכון התקנים הישראלי.

לא. הדבורים המייצרות את מוצרי צוף גלובוס ניזונות ממיצוי ייחודי המורכב מצמחי מרפא שתכונותיהם הרפואיות עוזרות לטיפול בבעיה הספציפית שאנו מכוונים אליה.

מוצר כוורת הוא למעשה דבש, אלא שההבדל ביניהם הוא שבדבש הדבורים ניזונות באופן טבעי מצוף פרחים בטבע ואילו במוצר כוורת הן מקבלות "צוף" של  המיצוי המיוחד שאנו מכינים מצמחי מאכל.

המוצר כשר לפסח בהשגחת הרבנות בקריית שמונה והבד"צ העדה החרדית.

כוורת צוף גלובוס

ד”ר אלכסנדר גורושיט

מנהל מחקר ופיתוח

מייסד החברה והמדען הראשי שלה מיום הקמתה. החל להתמחות בתחום צמחי המרפא עוד במהלך לימודי הרפואה שלו בברית המועצות. כבר בגיל צעיר הכיר מקרוב את הערך המוסף המופלא של מוצרי הכוורת וחקר אותם לעומק. אחראי לפורמולה הייחודית שממנה מכינים את המיצוי לדוברים.

ד”ר יהושע מאור

יועץ חיצוני מחקר ופיתוח

בעל דוקטורט מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופוסט דוקטורט מביה”ס לרפואה של הארוורד. כיהן כראש תכנית המצוינות בחקלאות ובבריאות סביבתית באוניברסיטה העברית.

בזכות הנושאים המגוונים שלמד והתנסה בהם, ד”ר מאור מתמחה במגוון רחב של תחומים, כגון תרופות, כימיה אורגנית ואנליטית, פרמקולוגיה, טקסולוגיה ובריאות סביבתית, שאותם הוא מביא לידי ביטוי בעבודתו בצוף גלובוס.

עמרי דואיב

יועץ חיצוני ביולוג, חוקר

בעל תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה. השתתף במספר פרויקטים הקשורים בצמחי מרפא וביניהם פרויקט גדול במימון האיחוד האירופי שבחן את הפוטנציאל הרפואי של צמחי בר טבעיים הגדלים באגן הים התיכון.

הידע שלו הן במוצרים טבעיים וצמחים והן בפיזיולוגיה ומנגנון החיסון של הגוף הופכים אותו לחבר חשוב בצוות המדעי של החברה.

תחזרו לחייך

הטכנולוגיה פורצת הדרך היחידה בעולם, שפותחה מתמציות צמחים ודבורים והוכחה בשני ניסויים קליניים כמסייעת לתופעות הלוואי והסיבוכים של טיפולי הכימותרפיה

מארזי לייפמל

בהתאם לתוצאות המחקרים הקליניים אשר בדקו את השפעת לייפמל על חולים אונקולוגיים למשך 30 יום,
לקבלת תוצאה מיטבית ושיפור מדדי הדם אנו ממליצים על שימוש ראשוני למשך 30 ימים לפחות.

מארז 3 צנצנות ל 30 יום

.

490 ₪

מארז 6 צנצנות ל 60 יום

5% הנחה

931 ₪

מארז 9 צנצנות ל 90 יום

10% הנחה

1323 ₪

מארז 12 צנצנות ל 120 יום

12.5% הנחה

1715 ₪

 2022 © All rights reserved ZUFGLOBUS LTD

המידע המפורט להלן הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה, בהסתמך על מחקרים קיימים, שניתן בידי איש מקצוע בשיתוף עם צוף גלובוס בע”מ. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של צוף גלובוס בע”מ, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של צוף גלובוס בע”מ אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.
השימוש במוצרי צוף גלובוס אינו מומלץ לילדים מתחת לגיל שנתיים או לאנשים שסובלים מסכרת או מרגישות לדבש ומוצרי כוורת. צוף גלובוס מייצרת תוספי תזונה ואין מדובר בתרופה. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש.